ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΕ ΣΤΑΤΙΚΕΣ ΦΥΛΑΞΕΙΣ

Η «SAFEGUARD SECURITY SERVICES & SYSTEMS»

Μία από τις πιο επιτυχημένες και αναπτυσσόμενες εταιρείες στον χώρο

τις ιδιωτικής ασφάλειας.

ΖΗΤΑ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ  ΣΕ ΣΤΑΤΙΚΕΣ ΦΥΛΑΞΕΙΣ

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος κλάδου  Ι.Ε.Π.Υ.Α. σε ισχύ.
  • Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες.
  • Εκπληρωμένες  Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους).
  • Υπευθυνότητα, Συνέπεια & Ομαδικότητα.
  • Άριστο επίπεδο επικοινωνίας σε γραπτό και προφορικό λόγο.

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Εμπειρία εργασίας σε αντίστοιχη θέση.
  • Κατοχή μεταφορικού μέσου.
  • Βασικό επίπεδο γνώσεων H/Y.

Καθήκοντα:

  • Ακριβής εκτέλεση των διαδικασιών που περιλαμβάνει η κάθε φύλαξη.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση.

Παροχές:

  • Συνεχής εκπαίδευση, θεωρητική και πρακτική,  σε θέματα ασφάλειας.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε ένα επαγγελματικό περιβάλλον.

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο e-mail: hr@safeguards.gr ή στο fax: 210 – 8222302.

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλέσουν στο τηλέφωνο 210 – 6438350 και να επικοινωνήσουν με την Γραμματεία.

               Όλες οι υποψηφιότητες θα αντιμετωπιστούν με εχεμύθεια και επαγγελματισμό.

Last modified on Friday, 16 March 2018 10:33

ask-for-job

Go to top